20.03.2005 - jiří mašek - Posvátná voda

DIAMANTOVÁ VODA: dobře zabalená manipulace!

 

Od léčitelů, psychotroniků, diagnostiků i vědců se dozvídáme a postupně dostáváme velmi zajímavé zprávy a informace o nadpozemském původu i mimořádných kvalitách Diamantové vody. Tak například podle vědce - biofyzika, který se zabývá homeopatií a Diamantovou vodu měřil, má tato voda mimořádně vysokou energetickou hodnotu a kvalitu. Ohodnotil ji velice kladně i co se týká průzračné barvy, křišťálového či diamantového třpytu i vynikající chuti.

 

Další dvě informace (IN-FORMACE, mají za účel naformátovat naše vědomí a myšlení "správným a společensky žádoucím směrem" pozn. jm) pocházejí od léčitelů a biotroniků. Ti se totiž nezávisle na sobě shodují, že Diamantová voda vznikla podle Genesis! (Genesis je kniha Starého zákona). Na základě těchto zpráv jde o vodu, cituji:

 

"Eš-Majim. To je voda (Majim), která má charakter ohně (Eš) a nese v sobě síly nebo (Šamajim). Tato voda přeměňuje fyzické tělo člověka. Obyčejná voda je zázračná tekutina, jejíž molekuly jsou schopny vytvářet struktury v závislosti na vnějších vlivech - a to jak dobrých, tak špatných. Voda Eš-Majim má duchovních charakter, ale může se spojit s pozemskou vodou a výrazně změnit její vlastnosti, a to i po fyzikální stránce. Na rozdíl od jiných vod, obsahujících Eš-Majim (znám je např. voda z Turzovky - poutního místa na Slovensku), má tato Diamantová voda schopnost multiplikace - tj. přeměňuje obyčejnou vodu ve svou podstatu. Jejím pitím by měl člověk, který se, jak je známo, skládá především z vody, získat schopnost přeměňovat druhé lidi (!!!!, pozn. jm), a to pouze svojí přítomností. Voda je tedy schopna rozpoznat kvality člověka a u toho, kdo si je nezaslouží, prostě nezůstane. Důležité je u diamantové vody rovněž to, že byla získána pomocí magických nástrojů na základě pokynů ve snech. (!!!!!, pozn. jm)

 

(článek Diamantová voda přináší úžasné poznatky, časopis Médium č. 3)

 

 

 

Dobrý den, pane Mašek.

 

Na začátku tohoto týdne jsem měl možnost vyzkoušet tzv. "diamantovou vodu" (DV). Zjistil jsem, že se skutečně dá množit uváděným způsobem. Tato voda je na první pohled jiná: vypadá hustší (asi jako louh) a je průzračnější. Četl jsem některé propagační materiály a nestačil jsem se divit. Tyto materiály nabádají, aby lidé DV vylévali do různých vodních toků a vodních nádrží. Až prý 10% vody na planetě bude DV, nastane proměna a všechna voda na zermi bude DV. To je naprosto šílené! Je to plán vskutku ďábelský, pochopitelně pod rouškou šíření dobra, jak jinak.

Na Vašem Vebu jsem narazil na stručnou zmínku o této vodě:

 

15.01.2005 - jiří mašek - Posvátná voda
Na "Diamantovou vodu" pozor!

Obrátili se na mne někteří klienti či studenti s dotazem, co si myslím o Diamantové vodě, které se začíná úspěšně šířit mezi "lidem duchovním". Byť většinou říkám: vyzkoušet se má cokoliv, v tomto případě jsem musel od něj ustoupit. Má měření nejsou příliš potěšitelná. Voda nejen že nenaplňuje to, co je slibováno, ale může být za jistých okolností dokonce pro fyzické či mentální tělo nebezpečná. Proto její používání (stejně jako další 2 nezávislé zdroje, jedním z nich je AGAPE Brno) v žádném případě NEDOPORUČUJI. Každá voda z nějaké studánky či pí-voda je pro vás mnohem prospěšnější, než tato, tzv. Diamantová voda. Chcete-li vyzkoušet prospěšnost nějakého druhu vody, není nic snazšího, než ji vyzkoušet např. na uvadající pokojové rostlině.

 

Mohl byste mi mi sdělit vše, co o této vodě víte? Tj. Vaše zkušenosti, testy, měření, atd.

 

S pozdravem

 

Ladislav

 

 

 

Když se na mne poprvé obrátila jedna ze čtenářek Osudu, zda může vyzkoušet Diamantovou vodu, z mého měření (používám běžné napojení se "nahoru na zdroj", asi jako každý druhý psychotronik, akorát že k němu nepotřebuji nástroje, ale používám svého těla jako přirozeně nejdokonalejší antény) vyšlo, že voda nepomáhá ani část toho, co je o ní na webových stránkách psáno. Nicméně doporučil jsem ji vyzkoušet, jako doporučuji u všeho.

 

Jak jde čas, běsnění kolem Diamantové vody dosahuje enormních rozměrů. Když si čtu některé články např. v časopise Médium, nevěřím svým očím. V podstatě se v nich praví, že je to lék na vše, včetně rakoviny, a že dokáže téměř oživovat mrtvé.... Celá záležitost má již co do činění s masovou sugescí.

 

Skutečnost je - a opakuji - podle mých zjištění, dále však i podle zjištění např. studia Agape Brno, jedné švýcarské psycholaboratoře a ještě jednoho zdroje, daleko horší. Voda má za účel proměnit mentální úroveň vědomí a zasadit do něj "jisté vzorce". Nechme nyní stranou jaké.

 

Když jsem se tedy s přáteli na vodu zaměřoval více a znovu provedl měření, už nám vyšlo, že nejen že voda nepomáhá, ale dokonce škodí jemnohmotným tělům. Je nastavena na "destrukci". Jde sice myšlenkou přeprogramovat a vyčistit, ale pak z ní získáte normální, běžnou vodu, nic více.

 

Ale malý příklad. Vemte si, že by např. byla vytvořena nová žvýkačka. Udělalo by se jí velké promo a rozdávala se zdarma (!) všem zájemcům. Ta žvýkačka by postupně uvolňovala jakési chemické barvivo, který reaguje na ÚV záření. Jinak by nikdo nic nepoznal ani netušil. Ale v momentě, kdy by někdo v noci mohutně posvítil na Zemi UV reflektorem, někteří lidé by začali "svítit". Byli by markováni.

 

Vážení, toto již není sci-fi. Toto reálně probíhá na planetě Zemi. Lidé ani v nejmenším netuší, co se v době Armageddonu odehrává ve 3D, natož v jemnějších světech. Ano, Diamantová voda skutečně vznikla podle Starého zákona, jak tvrdí IN-FORMACE v úvodu článku. Pokud pozorně čtete Osud, víte, které skupiny za Starým zákonem i za tím, co se nyní na Zemi děje a dít ještě bude, stojí. Nemusím je tady jmenovat.

 

Nevědomost lidí je obrovská a budou muset za ni zaplatit do posledního halíře.

 

Voda bezvadně udrží "myšlenku". To, co do ní kdo dá, si perfektně pamatuje každá kapička původní vody, třeba i x-krát zředěná. Přesně to je princip Diamantové vody. Z toho, že jsou lidé vybízeni, aby jí lili do studánek a řek, mne jímá hrůza.

 

I kdyby nakrásně voda byla dobrá a vhodná, zeptal se někdo té přírody, zda to tak vůbec chce?? Nebo se zase snažíme vnucovat přírodě lidské? Až se jednou na...re, vnutí nám to přírodní. To bude hukot! :-)

 

Jak tedy vidíte, ONI se nemusejí ani nijak snažit. Stačí jen lidem cosi nakukat a fanatici veškerou práci udělají za ně.

 

Chcete-li nějakou vodu vyzkoušet a nemáte žádné mimosmyslové prostředky, jak tak učinit, zkuste s ní zalívat např. týden nějakou svoji pokojovou květinu. Nebo ještě lépe semínka,nyní na jaře např. nějakého obilí. A vedle třeba vodu z vodovodu. Uvidíte sami.

 

Podle mých měření vychází velmi dobře voda tzv. levitovaná. I když zcela zázračné vlastnosti, které jsou jí připisovány, v plné míře také nemá. V současné době provádí její týdenní test (bez jídla) kamarádka, já si ji také vyzkouším. Článek o levitované vodě vyjde počátkem týdne, stejně jako vlastní zkušenost kamarádky. A mám zde ještě jeden tip na další vodu, o které zatím nevím nic:

 

Díky Jirko za odpověď.

Jen pro zajímavost: Mezi mé přátele patří lidé ze společnosti Astradat - viz internetová adresa a ti zvládli výrobu vody BIAV - tato voda je nabíjena zemní energií pomocí (teď nevím, zda použiji správný výraz) staroegyptského "ANČE" možná ANCHE. Prostě kříže se zářičem. Řeknu Ti - co tato voda z člověkem udělá - to jsem ještě nezažil. Máš chuť po ní lítat, cítil jsem se velmi nad "věcí". Po těle i na duši velmi "šťastný" a spokojený. Pomohla mi (nejen ona) z mých vleklých psychických problémů. Vyrábí se v Polance u města Ostravy a její výroba spočívá pouze v tom, že se postaví (paleta balené vody - jakékoli, i cola...) do takové ohrádky, na které jsou umístěny čtyři tyto zářiče a po pěti hodinách je voda nabitá. Je to velmi zajímavé a voda má velmi silné léčivé účinky. Tohle ze srdce doporučuji vyzkoušet!!! Já ji piji již asi rok a půl s přestávkami a cítím se výborně, šťastně, vesele a mnoho "zbytečných" problémů náhle vidím zbytečnými. Hlava, mysl i duše jsou klidnější...Pokud by Tě to jakkoli zajímalo - jsem "pokusný králík" :-)), na kterém byla kdysi velmi intenzivně vyzkoušena "šamany" a to s velkým úspěchem.
Rád se podělím o zkušenosti...

Pavel

Odkaz:
http://www.astradat.cz/
Kontakt: ing. Kubica Drahoš 

 

Ale, pokud máte někde v okolí studánku, není co řešit. Anebo: ani voda z vodovodu není vůbec špatná, často její parametry převyšují vody balené, které kupujete v hypermarketu.

 

Existují i další druhy vody, např. patent turecké armády supra-ionizovaná voda, která má dokonce schopnost čistit sama sebe od hrubých nečistot (olej, fekálie, a další!). Ale to již je hudba doby "poté".

 

Voda je (nejen na této planetě) společně se slunečním svitem to nejcennější a nejzázračnější, co máme jako hrubo hmotné bytosti k dispozici. Pijte zhluboka!


Související články:
Je pí-voda zázračná?
Živoucí voda dle Noah
Voda zaznamenává naše myšlenky!
Voda - Boží dar
Očkování proti chřipce? Nevěřte propagandě, pijte vodu!
Kapka vody (novoroční zamyšlení)
Na "Diamantovou vodu" pozor!
Dobrá špatná zpráva (o škodlivosti alkoholu)

 

Zdroj: http://www.osud.cz/cs/index.php