Diamantová voda - (danajský) dar naší Zemi

Komentářem opatřil a zvýraznění provedl Ladislav Kopecký

Už jste někdy slyšeli o Diamantové vodě a užíváte ji, nebo jste se s ní zatím nesetkali? Pokud ne, přinášíme vám zajímavé a důležité informace o této téměř zázračné, chuťově lahodné a průzračně čisté tekutině. Vzniká speciální technologií a je donekonečna reprodukovatelná. Protože jsme diamantovou vodu před několika měsíci sami obdrželi a od té doby ji stále užíváme, získali jsme cenné zkušenosti o jejích léčivých účincích a všestranném využití.

Diamantová voda je pramenitá voda, u které byla zrychlena vibrační frekvence. Reaguje na přání a úmysly toho, kdo ji používá a otevírá cestu k vyššímu vědomí a poznání.

Diamantová voda pochází z Francie a autorem použité technologie je Francouz Joël Ducatillon. K přeměně obyčejné pramenité vody ve vodu Diamantovou používá speciální číselné kódy a hudbu. Technologie představuje sestrojení kódovacího přístroje, který zaznamenává vícerozměrné kódy a ty jsou schopny přeměnit pramenitou vodu na vodu jako citlivý nástroj. Taková voda pak přijímá informace, které nabírá z nejvyšších energií. Zjednodušeně by se dalo říci, že běžná pramenitá voda se promění ve vodu velmi živou, inteligentní.

Jak postupujeme při vkládání informací a našich záměrů do Diamantové vody? Jednoduše si vezmeme do ruky skleničku s Diamantovou vodou a nahlas vyjádříme svůj záměr, úmysl nebo přání, např. zlepšení určitých zdravotních potíží nebo jejich vyléčení, ale také řešení obtížných životních situací, problémů apod. Energie těchto vyslovených úmyslů a přání opustí plexus solaris a informace se zaznamená do Diamantové vody. Pak se postupně dostavují výsledky. Ty jsou závislé na síle vyvolaných emocí při vkládání informací. Přání a úmysly je vhodné vkládat do Diamantové vody i několikrát denně, účinek se zesiluje. V některých případech tato voda reaguje okamžitě.

Odkud se vzal název Diamantová voda? Má to něco společného se skutečnými diamanty? Nejdříve to byly skutečně pravé diamanty, zkrystalizovaná forma uhlíku, vzácný nerost - drahokam, který vzniká v přírodě za obrovského tlaku a teplot. Diamantová voda byla původně voda, pocházející z přírodního léčitelství a léčitelského umění Hildegardy von Bingen, přírodovědkyně, teoložky, věštkyně a lékařky, žijící ve 12. století. Její tehdejší technologie spočívala v tom, že do pramenité vody byly vloženy surové nebo broušené diamanty. V případě naší Diamantové vody se ale jedná o nově vyvinutou vodu, která obdržela pouze identické jméno. Co je na ní ale obzvlášť úžasné, že se během jedné a půl hodiny sama reprodukuje a tím je možné ji velmi rychle rozšiřovat.

Co víme o historii Diamantové vody? Autor technologie Joël Ducatillon byl povoláním hudebník a jazzový pianista do té doby, než se stal přírodním léčitelem. Od roku 1990 začal pociťovat, jak přes něj proudí nějaká zvláštní energie a nakonec ztráta zaměstnání, rodiny i bydlení pro něj znamenaly nástup nové životní cesty. V roce 1994 měl tři sny, které postupně vedly ke vzniku Diamantové vody. Bylo mu sděleno, že sestrojí přístroj a ten se bude nazývat DNS 850. Tento přístroj otevře dveře k novému poznání.

Joël Ducatillon pak začal své sny realizovat. Studoval kvantovou fyziku a v meditacích se mu vrátily vzpomínky z dob Atlantidy. Tehdy se totiž měl tento výzkum již provádět. V roce 1996 vznikl první přístroj ve tvaru válce z plexiskla, ve kterém byla zabudovaná energetická spirála. V roce 1997 a 1998 Ducatillon přístroj zdokonaloval až vytvořil válec ze skla. Použitím urychlovače částic či mechanizmu cyklotronu se zaměřil na řadu energií včetně zvuků. Pak začal experimentovat s plynem kryptonem. Krypton uchovává v paměti všechno, co je přes něj přenášeno. To bylo základem pro kodifikaci 850 matematických, geometrických a hudebních vzorců uvnitř zapečetěného válce. Tyto kódy se podobají kódovaným informacím, jaké se objevují v lidské DNA. Zařízení je tedy nazváno DNS 850. Ve válci bylo do paměti vloženo kolem 900 kódů. To však autor stále ještě netušil, že by se takový přístroj měl používat k přeměně vody.

V říjnu 1999 vznikla první Diamantová voda a to tak, že přístroj byl na dobu 12 hodin vložen do nádoby s vodou. Aby se získala další Diamantová voda, musel by se tento postup stále opakovat. O měsíc později se však Joël na své přednášce v Paříži setkal se židovskou skupinou lidí, kteří ovládají židovské učení Kabala. Výsledek tohoto setkání byl takový, že vynálezce přidal do Diamantové vody další kódy v hebrejštině. V dubnu roku 2000 se díky těmto novým kódům stala Diamantová voda násobitelná.

Joël Ducatillon ve svém výzkumu vody stále pokračuje. Diamantová voda působí na úrovni 5. dimenze. Jestliže se přidají další nové kódy, budou tyto automaticky přeneseny na všechnu již existující Diamantovou vodu ať se nachází kdekoliv na zeměkouli. V roce 2001 byly vodě přidány kódy vitamínů, hormonů a minerálních látek. Jestliže se tedy vašemu tělu nedostává třeba železo, pak kódy zaznamenané ve vodě o tom přinesou informaci a železo se může v těle samo vytvořit. Kódy obsažené v diamantové vodě mají souvislost s konstelacemi hvězd a souhvězdí, dále jsou zde kódy se vztahem k Platónovým tělesům, k určitým geometrickým obrazcům a především se vztahem k esenci života, což je plán nebo systém, který posouvá lidstvo v jeho znalostech dopředu.

Autor technologie nejprve prodával Diamantovou vodu v malých lahvičkách a lidé si ji rozmnožovali. Díky takto získaným financím mohl vycestovat do Quebecku, aby tuto francouzsky mluvící kanadskou provincii s Diamantovou vodou seznámil. Od června roku 2002 je DIAMANTOVÁ VODA ZDARMA. Užívá se a slouží ve více než 60 zemích světa. Dostává se dál do řek, jezer a moří. Jedna z mexických nemocnic ji dává svým pacientům.

Jaké jsou účinky Diamantové vody? Účinky jsou skutečně neuvěřitelné a mnohostranné. Diamantová voda čistí a detoxikuje lidský organizmus od škodlivých látek a odplavuje je z těla ven, uvolňuje a likviduje nashromážděné energetické bloky, je schopna léčit mnoho nemocí. Působí pozitivně nejen na lidi, ale i na zvířata a veškerou vegetaci na naší Zemi. Diamantová voda je srovnávána s léky, především s homeopatií a fytoterapií.

Má Diamantová voda nějaké vedlejší účinky? Musíme upozornit na to, že Diamantová voda je velmi silná a může na počátku užívání vyvolat prvotní reakce jako je angína, rýma, migréna nebo jiné neobvyklé potíže. Těchto prvních příznaků se nemusíme obávat, tělo totiž startuje ozdravný, léčebný a detoxikační proces. Veškeré potíže brzy vymizí a vše se znormalizuje. Je to podobné jako u homeopatického způsobu léčby.

Kde všude se může Diamantová voda využít? Doporučuje se, aby Diamantovou vodu pili všichni lidé. Ovšem starší lidé ji někdy odmítají s odůvodněním, že jim už nestojí zato měnit své návyky. Diamantová vody působí protizánětlivě, desinfekčně, čistí a bělí zuby, hojí rány, léčí nemoci. Každý si ji musí vyzkoušet individuálně sám. Diamantovou vodu můžeme pít jako běžný nápoj, ale výborně se hodí k vaření čaje, kávy, polévek a veškerých pokrmů. Vařením ani zmrazením se její účinky nezničí, zůstává nezměněna. Diamantová voda snižuje účinky alkoholu a kofeinu, může se tedy míchat například i s alkoholem.

Všechna zvířata jako psi, kočky, koně, ale i ptáci budou dávat Diamantové vodě vždy přednost, pokud budou mít na výběr. Lze ji dávat i hospodářským zvířatům.

Diamantovou vodu můžeme nalévat do koupelí, používat ji do zvlhčovačů vzduchu a rozprašovačů, zalévají se s ní pokojové i zahradní rostliny. Vegetace je pak mnohem bohatší, bujnější a větší. Řezané květiny ve váze s Diamantovou vodou vydrží déle čerstvé.

Diamantová voda se přidává rovněž do různých krémů a mastí, které léčí popáleniny, ekzémy, postižené klouby nebo svaly. Používá se také k obkladům. Další pozoruhodná vlastnost Diamantové vody je, že snižuje obsah chlóru ve vodě. Proto se přidává do bazénů a koupališť. Je dobré ji také nalévat do studní, pramenů, rybníků i jezer. Může rovněž pomoci při dekontaminaci škodlivých látek z vod. U stojatých, zelených a páchnoucích vod zastavuje fermentaci a rozklad.

Diamantová voda může zabránit efektu nějakého léku jen tehdy, když je lék pro dotyčného člověka škodlivý. Všechno, co živému neprospívá, např. používání umělých hnojiv, se v Diamantové vodě zničí. Ze zahraničí jsou známy případy, kdy je Diamantová voda využívána i v pivovarnictví. Její využití je tedy všestranné. Odborníci tvrdí, že vibrace Diamantové vody se šíří o to více, čím více lidí ji pije. Za 15 let prý ponese vegetace, tekutiny a všechna hmota na Zemi vibrace Diamantové vody, nebo snad ještě vyšší.

Jak se Diamantová voda rozmnožuje a uchovává? K rozmnožení je potřeba použít 10% Diamantové vody na 100% objemu. Chceme-li připravit 1 litr Diamantové vody, pak do prázdné skleněné láhve nalijeme 1 dcl již hotové Diamantové vody a 9 dcl dolijeme pitnou vodou, případně vodou minerální a necháme jednu a půl hodiny působit, aby se dosáhlo přeměny. V láhvi proběhne reakce a objeví se bublinky (ale také nemusí). Po této době je voda již navibrovaná. Jestliže dáme 1 litr diamantové vody do 100 litrů vody pitné, pak musíme čekat 3 hodiny, než bude voda přeměněna. Příprava vody tedy závisí na množství a času.

Diamantovou vodu uchováváme ve skleněných láhvích, v umělohmotných jen krátkodobě. Důležité je, abychom nezapomněli uchovat si rezervu pro namnožení další Diamantové vody.

Zkušenosti s užíváním Diamantové vody. Po tříměsíčním užívání Diamantové vody jsme získali tyto zkušenosti a poznatky:

Nezapomeňte vždy před užitím Diamantové vody nebo její aplikaci na kůži, vložit do ní své přání nebo úmysl, který právě potřebujete uskutečnit. Pokud porovnáte chuť běžné pitné vody s vodou Diamantovou, okamžitě poznáte rozdíl. Diamantová vody připomíná kvalitní a lahodnou vodu z horských bystřin a pramenů.

Dvě neobvyklé zkušenosti s Diamantovou vodou. V prvním případě jsme sledovali reakci zvířat na Diamantovou vodu. Bernský salašnický pes, kterému jsme nalili do jedné misky běžnou pitnou vodu a do druhé misky vodu Diamantovou, reagoval okamžitě a přímo se vrhl k misce s Diamantovou vodou! Bylo to neuvěřitelné!

Druhý případ je ještě zajímavější. Když jsme začátkem května zalili předzahrádku před domem uprostřed poměrně rušné ulice Diamantovou vodou, za 10 dní zde vyrostly trsy hub. Šlo o místo, kde předtím nikdy žádné houby nerostly. Za dalších 10 dní vyrostly opět a v ještě větším počtu. A nyní se objevily již potřetí. Podle posudku mykologa z Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně by se mohlo jednat o tzv. hnojníkovitou houbu (hnojník nebo křehutku), které se objeveným houbám podobají pouze svým tvarem, jinak ne. Konečné stanovisko mykologa tedy zní, že houbu nelze blíže určit a možná, že se jedná dokonce o nový druh. Podle názoru esoteriků - jasnovidců jsou to houby, které se na naší planetě zatím nevyskytují, je to neznámý druh a pochází ze čtvrté dimenze. Byla by to tedy další šokující záhada naší Země.

* * *

S Diamantovou vodou bychom měli zacházet láskyplně; je to dar pro nás pro všechny a pro celou planetu. Jak připomíná autor technologie Diamantové vody Joël Ducatillon, jejím cílem je přivést všechny bytosti na jiný stupeň poznání. Diamantová voda působí a účinkuje ve směru, o který ji sami požádáme!

Pokud budete mít zájem Diamantovou vodu získat, je zdarma k dostání v Brně na adrese: "Obchůdek z ruky", Tábor 48 A, 602 00 Brno - Královo Pole. Předem se telefonicky domluvte na odběru: PhDr. Helena Jedličková, mobil: 605 256 605.

Alena Horká, Kamil Pokorný

AGARTHA, Badatelská společnost Brno
http://diamantovavoda.agartha.cz/

Poznámka redakce: Dle vlastních zkušeností s Diamantovou vodou doporučujeme začít s jejím užíváním - především pitím - velmi zvolna, tj. zpočátku ve velmi malých dávkách, které můžete postupně zvyšovat. Platí to zvláště u zastaralých chronických onemocnění, neboť očistná reakce může být velice bouřlivá. Velká opatrnost je nutná především u onkologických onemocnění. Je třeba mít na paměti, že jde o vodu živou, která - při našem eventuálním nedokonalém slovním "naprogramování" - by mohla "oživit" i to, co naopak chceme umrtvit. Velice dobrou zkušenost jsme získali při jejím vnějším použití, např. na poškozenou pokožku, nebo také při zálivce rostlin, které pak rostou jako ony "houby po dešti".

Zdroj: časopis MEDIUM č. 9/2004

 

Komentář k článku

Člověk nemusí mít příliš mnoho důvtipu, aby si dal do souvislostí výše uvedený zvýrazněný text, a nemusí mít ani příliš bujnou fantazii na to, aby si dokázal představit, že do patnácti let může být život na této planetě noční můrou. Pro přehlednost uveďme zvýrazněný text ještě jednou a ve vhodném pořadí:

O měsíc později se však Joël na své přednášce v Paříži setkal se židovskou skupinou lidí, kteří ovládají židovské učení Kabala. Výsledek tohoto setkání byl takový, že vynálezce přidal do Diamantové vody další kódy v hebrejštině. V dubnu roku 2000 se díky těmto novým kódům stala Diamantová voda násobitelná.

K rozmnožení je potřeba použít 10% Diamantové vody na 100% objemu. Chceme-li připravit 1 litr Diamantové vody, pak do prázdné skleněné láhve nalijeme 1 dcl již hotové Diamantové vody a 9 dcl dolijeme pitnou vodou, případně vodou minerální a necháme jednu a půl hodiny působit, aby se dosáhlo přeměny. V láhvi proběhne reakce a objeví se bublinky (ale také nemusí). Po této době je voda již navibrovaná. Jestliže dáme 1 litr diamantové vody do 100 litrů vody pitné, pak musíme čekat 3 hodiny, než bude voda přeměněna. Příprava vody tedy závisí na množství a času.

Odborníci tvrdí, že vibrace Diamantové vody se šíří o to více, čím více lidí ji pije. Za 15 let prý ponese vegetace, tekutiny a všechna hmota na Zemi vibrace Diamantové vody, nebo snad ještě vyšší.

Je dobré ji také nalévat do studní, pramenů, rybníků i jezer. Může rovněž pomoci při dekontaminaci škodlivých látek z vod. U stojatých, zelených a páchnoucích vod zastavuje fermentaci a rozklad.

Vařením ani zmrazením se její účinky nezničí, zůstává nezměněna.

Velká opatrnost je nutná především u onkologických onemocnění. Je třeba mít na paměti, že jde o vodu živou, která - při našem eventuálním nedokonalém slovním "naprogramování" - by mohla "oživit" i to, co naopak chceme umrtvit.

Nejvíce znepokojivou vlastností tzv. diamantové vody je fakt, že se dá velmi snadno a rychle rozmnožovat. Člověk nemusí být příznivcem konspiračních teorií, které spekulují o celosvětovém spiknutí Sionských mudrců, aby mu na čele vyrazil studený pot a měl mrazení v zádech. Kdybych byl členem nějaké tajné sekty usilující o světovládu, stěží bych dokázal vymyslet dokonalejší a ďábelštější plán! Stačí do vody, vedle kódů podporujících zdraví, přidat další kódy, které umožní, aby se z lidí staly poslušné loutky.

Ani v případě, že všichni zúčastnění mají čisté úmysly, však nemáme vyhráno. Diamantová voda údajně zastavuje fermentaci a rozklad. Pokud tomu dobře rozumím, potom do 15 let, kdy všechna voda na Zemi ponese vibrace diamantové vody, nebudou možné hnilobné a fermentační procesy. To však znamená konec života na Zemi, protože nebude možný koloběh života na planetě. Kde není možný rozklad, nebude možný ani vznik života!

Že se nejedná o plané teoretizování, ale o reálnou hrozbu, dokládají následující citace z webu (http://diamantovavoda.agartha.cz/), který propaguje diamantovou vodu:

Pracuji v atomové elektrárně a zkusil jsem vmíchat 1,5 litru diamantové vody do 400.000 litrů vody kontaminované radioaktivními prvky (stříbro 110, kobalt 60, cesium…). Mísil jsem tuto vodu po jeden týden a po spektrometrické analýze jsem zjistil, že 10 % obsaženého znečistění ve stříbře 110 a kobaltu 60 zmizelo.

Zalévala jsem diamantovou vodou moji předzahrádku. Za několik dní mi tam začaly růst obrovské houby.

…vozím ji do pěti rybníků v okolí bydliště - Olomouce, už za týden po první dávce vypadala hladina úplně jinak – tam, kde byla souvislá plocha řas a nečistot, bylo za týden vidět mnohem víc vodu, řas hodně ubylo. Tam, kde hladina byla čistší, se za týden rýsovalo dno. Pak to vše zamrzlo a zapadlo sněhem, takže současný stav nemohu posoudit. Vodu s sebou ale na procházku beru do auta i tak a liji ji na led. liji i do řeky Moravy, výsledky zhodnotit nemohu.

V našem obchůdku galerie máme malou fontánku, i do ní jsem nalila DV a zrovna v ten den jsme tam měli sešlost asi dvanácti lidí a strávili jsme tam příjemný večer. Druhý den jsem měla pocit, že je tam divný vzduch a třetí den už tam byl přímo zápach, jako bahnitý rybník. To už jsem věděla, že je to fontána a chystala jsem se vodu vyměnit. Pro mnoho další práce jsem se k tomu hned nedostala a jaké bylo moje překvapení, když jsem třetí den zjistila, že voda ve fontánce je průzračně čistá a voní jak u horského vodopádu. Při naší sešlosti energeticky všechny lidi vyčistila a za tři dny znovu zregenerovala. Připadá mi to jako malý zázrak.

Reakce rozhořčeného pána ve vzkazech serveru Doktorka.cz:

"David", 3.3.2005:

Nedá mi to nepodělit se osvůj zážitek, nad kterým jestě teď kroutím hlavou: V pondělí večer jsme s manželkou na naší zahradě (bydlíme v rodinném domku) "nachytali" muže a ženu - muž lil nějakou vodu do studny a žena s ní kropila stromky. Při dotazu, co dělají na soukromém pozemku (zahrada je oplocená) a výzvě, ať jej okamžitě opustí, se obhajovali nějakýma kecama o diamantové vodě... Zavolali jsme policii a podali na oba žalobu, protože manželka je shodou okolností laborantka a nechala si udělat rozbor té vody... Bylo tam sajrajtu (bakterií atd., to by vysvětlila ona), že by z toho dostalo sračku jedno sídliště!!! Policie má vzorek jako důkazní materiál, že ti lidé nám chtěli způsobit újmu na zdraví. Nedalo mi to a sedl jsem k netu: objevil jsem ty jejich obskurní stránky a tuhle diskuzi a s hrůzou jsme přitom zjistil, že ti lidi to i pijí!!! Nechápu, jak někdo může věřit takovým nesmyslům, a lituju, že nejsme v některém z amerických států, kde můžete střílet, pokud vám někdo neoprávněně vleze na pozemek!!!

Jako kdyby toho nebylo dost, na jednom webu lidi dokonce nabádají, aby vkládali do splachovačů na toaletách láhev s "diamantovou vodou". Aby se vytvořila diamantová voda, nemusí být prý obyčejná voda s diamantovou v přímém styku, ale "navibruje se" prý i přes sklo. To už zavání naplněním skutkové podstaty trestného činu "obecné ohrožení".

 

Závěr

Nechci vyvolávat paniku, ale pokud jsou informace v článku a materiály propagující diamantovou vodu pravdivé, pak se skutečně máme na co těšit. Jestliže někteří jedinci věří v její zázračnou moc, nechť ji používají. Každý je strůjcem svého osudu. Je však zcela nepřípustné takto upravenou vodu vylévat do volné přírody! Kdo si myslí, že je možné napravovat škody na přírodě způsobené člověkem tímto způsobem, je velmi naivní a lehkomyslný. Může totiž nadělat víc škody než užitku. Cesta k zdravější přírodě bude podstatně svízelnější než si představují propagátoři tzv. diamantové vody a každý z nás bude muset přispět svým dílem.